Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nečekejte tady žádné zákazy nebo příkazy, spíš tady najdete nějaké malé upřesnění, abyste věděli jak to všechno bude probíhat :-)

1.Manažer se do turnaje může registrovat,jak poštou na Hockeyareně (dále HA) kterémukoliv s pořadatelů(banicek,HLINA,Mickey girl,mirage2000) turnaje, tak např. tím, že napíše do diskuze na stránkách, že má zájem hrát tento turnaj.

2.Manažer by se měl snažit chovat slušně a pokud nebude vyhnutí tak neurážet aspoň veřejně.

3.Manažer vyzve soupeře s co největším předstihem, aby nedošlo k tomu, že se zápas neodehraje.

4.Vždy jako první vyzývá domací tým. Pro jistotu může poslat výzvu i druhý tým pokud bude pak delší dobu nepřítomen a nebyl by tak schopen příjmout výzvu. Prosím o naplánování zápasu ihned po zveřejnění rozpisu. Nejjednoduší cesta vede přes rubriku účastníci turnaje, tam kliknete na tým, se kterým chcete hrát. Otevře se vám nové okno s přímým odkazem na tým, tam kliknete na "vyzvat na přátelský zápas" a v kalendáři vyberete den a pošlete výzvu. Je to velmi jednoduché a nebude vás to stát víc než deset sekund života :-) Pokud se zápas neuskuteční, tak vinu nese ten, kdo buď nepřijal výzvu nebo v případě domácího týmu ten kdo ji neposlal. Pokud se zápas neuskuteční tak se zápas kontumuje.

5.Výsledky a aktualizované tabulky budou zveřejňeny ráno den po odehrání zápasu nebo dle možností organizátorů.

6.Vítěz turnaje obdrží pohár a bude se po celý ročník,kdy bude držitelem poháru, pyšnit titulem "alfasamec" popřípadě "alfasamička", pokud vyhraje turnaj manažerka. Takže vás tímto prosím, oslovujte takto vítěze i v diskuzi např. Alfasamče HLÍNO :-)


Teď něco k sytému turnaje:

       Týmy budou do skupin rozděleny podle lig a při rozdělovaní se budeme snažit o to, aby byly obě skupiny pokud možno stejně obtížné.

       Týmy budou rozděleny do čtyř skupin a z každé skupiny postupují 4 týmy do play off. Play off budou mezi sebou hrát skupiny A a B  dále pak skupina C se skupinou D. Bude se hrát systémem nejlepší ze skupiny A bude hrát se čtvrtým ze skupiny B stejným zůsobem se bude hrát mezi skupinou C a D. Do dalších kol play off se bude nasazovat stejným způsobem, podle umístění v základní části. V případě, že bude účastníků míň jak 32, tak budou některé skupiny doplněny o "neexistující" týmy, které budou pouze do počtu, aby se dal turnaj odehrát. Zápas proti "neexistujícímu" týmu se kontumuje na výsledek 5:0.

       Postupující budou mezi sebou hrát dva zápasy a v případě nerozhodného stavu odehrají třetí zápas ve středu. V případě, že jeden tým bude ve středu hrát národní pohár, tak rozhoduje o postupujícím skóre a v případě, že bude i skóre vyrovnané, tak postupuje automaticky tým z nižší ligy. Jako další možnost rozhoduje datum registrace(manažer který je na HA kratší dobu postupuje). Tímto pravidlem bychom chtěli podpořit a trochu i zvýhodnit týmy z nižších lig na úkor těch "silnějších" a "zkušenějších".

      Vypadnuvší z prvního kola play off mezi sebou sehrají dva,popř. 3 zápasy. Nasazeni budou podle počtu bodů získaných ve skupinách. To znamená, že mezi sebou budou hrát dva týmy s největším počtem nasbíraných bodů o 9. a 10.  místo. Ostatní týmy se pak utkaní stejným systémem o 11.a12.  13. a 14.  15. a 16 místo.

     Vypadnuvší z druhého kola play off mezi sebou sehrají dva,popř. 3 zápasy. Nasazeni budou podle počtu bodů získaných ve skupinách. To znamená, že mezi sebou budou hrát dva týmy s největším počtem nasbíraných bodů o 5. a 6.  místo. Zbylé týmy se pak utkají o 7. a 8.  místo.

     Zápas o třetí místo se odehraje na tři zápasy s tím že třetí zápas se bude brát v potaz pouze v případě že se nerozhodne v prvních dvou zápasech..

     Finále se bude hrát na dva zápasy, v případě nerozhodného stavu rozhodne třetí zápas ve středu. V tomto termínu už nepočítám s ničí účastí v NP, ale kdyby k tomu přece jenom došlo odehraje se rozhodující zápas další sobotu play off způsobem.